Marta Nowicka i Małgorzata Dziak-Masny nowymi Account Directorami w agencji FleishmanHillard

Od 1 sierpnia 2016 roku, do zespołu FleishmanHillard w Polsce dołączyły Marta Nowicka i Małgorzata Dziak-Masny.

Magda Dziak Masny i Marta Nowicka

Małgorzata Dziak Masny i Marta Nowicka

Małgorzata Dziak-Masny będzie pełnić funkcję Account Directora w dziale healthcare. Będzie odpowiedzialna za projektowanie i prowadzenie strategii komunikacyjnych w zakresie ochrony zdrowia dla obecnych i nowych klientów agencji. Z kolei Marta Nowicka, jako Account Director będzie odpowiedzialna za rozwój kompetencji public affairs. Jej zadaniem będzie wsparcie klientów szczególnie we współpracy z regulatorami i decydentami.

Małgorzata Dziak Masny związana z PR jest od 13 lat. Specjalizuje się w komunikacji sektora healthcare. Wcześniej zawiązana była m.in. z First PR, Grayling oraz Edelman. Zdobywała doświadczenie m.in. we współpracy z Roche, GSK, Sandoz, Sanofi, Novartis, BMS, Braster, Centrum Onkologii w Warszawie, Mars, Wrigley.

Marta Nowicka posiada 18-letnie doświadczenie w zakresie szeroko pojętej komunikacji. Pracę w PR zaczynała w agencji First PR. Przez lata pracowała w agencjach sieciowych i lokalnych, odpowiadając za strategie komunikacyjne i realizację działań dla największych na świecie firm w swoich branżach – m. in. dla British Airways, Boeing, GE, Medtronic, ArcelorMittal, O-I, Google, Mars, Lloyds TSB.

Public affairs oraz komunikacja healthcare to dwie bardzo istotne kompetencje z punktu widzenia rozwoju agencji. Bardzo się cieszę, że do naszego zespołu dołączają tak doświadczeni eksperci w tych dziedzinach– podsumował Wojciech Waglowski, dyrektor zarządzający FleishmanHillard.