SABRE Awards EMEA 2017 dla FleishmanHillard Polska

Warszawskie biuro FleishmanHillard, zdobyło prestiżową nagrodę SABRE Awards EMEA 2017 za najlepszą kampanię komunikacyjną zrealizowaną w regionie Baltic (obejmującym Polskę oraz Litwę, Łotwę i Estonię). Nagrodzona została Koalicja Bezpieczni w Pracy – projekt CSR w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Gala SABRE Awards EMEA 2017

Celem działań Koalicji Bezpieczni w Pracy jest popularyzacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. W ramach projektu utworzona została platforma wymiany wiedzy, na której każdy specjalista, a także pasjonat tematyki związanej z BHP, ma bezpłatny dostęp do artykułów eksperckich, nowinek z branży czy analiz i interpretacji przepisów prawnych. Głównymi działaniami Koalicji jest ogólnopolskie, cykliczne badanie opinii „Bezpieczeństwo Pracy w Polsce” oraz Mistrzostwa Kadry BHP – największy w Polsce konkurs dla wszystkich zainteresowanych BHP.

Koalicja Bezpieczni w Pracy została zawiązana z inicjatywy czterech firm: CWS-boco, PW Krystian, LafargeHolcim oraz TenCate Protective Fabrics. W 2015 roku do grona Koalicjantów dołączyła firma SEKA S.A., w roku 2017 Inter Cars.

SABRE Awards to najbardziej prestiżowa nagroda w branży PR. Co roku nagradzane są najlepsze projekty z całego świata.

Tegorocznych laureatów wyłoniono z ponad 2 400 zgłoszeń.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: http://bezpieczniwpracy.pl/
Więcej o SABRE Awards: https://www.holmesreport.com/events-awards/sabre-awards/sabre-awards-emea